GRAZIA
  Union Bank
 
Lotaria Kombetare    
Eagle  
Aktualitet

Shqiptari që u vra nga ISIS, ja mesazhet nga Siria që tronditën motrën e 24-vjeçarit

mesazhet

08:34 am | “Bris, aty je se s’mundem të flas me zë. Ervini nuk është më. Ka shku…Ka vdek. E vdekur jam edhe unë”!Mesazhi i nisur nga një kamp lufte në Siri mbërriti mëngjesin e 4 prillit në telefonin e Brisilda...

me shume »

23 Maj 2015/16 Komente
Argument

INTERVISTA/ Rrëfehet Sadije Berisha: Ja sekretet e trupit tim

Sadije Berisha

08:34 am | Sadije Berisha rrëfen në një intervistë për ‘Panorama Plus’ sekretet e trupit te saj në forme, planet e verës në Shqipëri dhe jetën e saj në Suedi. Mohimi i një prej kënaqësive më thelbësore të jetës, ushqimit, është... me shume »

23 Maj 2015/2 Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC
Hotel & Restorant Prestige

Fustani i bardhë e fundos në det, nusja rrezikon të mbytet

22 Maj 2015/1 Koment/me shume »

Babuini hap makinën, i vjedh picën turistëve

22 Maj 2015/Nuk ka Komente/me shume »
Politike
Skender Gjinushi, kreu i PSD

Gjinushi: Kreu i KQZ, në krah të pushtetit, Rama të mos përdorë metodat e 2011-s

Kreu i PSD, Skënder Gjinushi akuzoi sot kryetaren e KQZ-së dhe mazhorancën për veprime antikushtuetuese.Reagimi i tij vjen...me shume »

23 Maj 2015 / Nuk ka Komente
KQZ

Luzi me të majtët, kundër Gjinushit. Ja debati me kreun e PSD

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar dje dy kërkesat e Partisë Socialiste dhe një kërkesë të Lëvizjes Socialiste...me shume »

23 Maj 2015 / 2 Komente
Ekonomi
Shefi i misionit të FMN-së, Nadeem Ilahi

Ulja e të ardhurave, FMN: Do të rishikohet buxheti

Ulja e çmimit të naftës me efekte të pritshme në uljen e të ardhurave në buxhet, do të...me shume »

21 Maj 2015 / 3 Komente
FMN

FMN paralajmëron Qeverinë: Ulja e çmimit të naftës do ketë ndikim në buxhet

FMN pranon që ulja ne çmimit të naftës do ketë ndikim tek të ardhurat e qeverisë në buxhet....me shume »

20 Maj 2015 / 2 Komente
Bota&Rajoni
Fotoja e postuar ne FB

Ish-ministri maqedonas shkruan shqip në profilin e tij

Antonio Milloshoski ish ministër i punëve të Jashtme të Maqedonisë,...me shume »

23 Maj 2015 / 1 Koment
1432334932meksika2305

Policia vret 37 anëtarë të një bande në meksikë

Nga një përleshje e armatosur ndërmjet personave të një bande...me shume »

23 Maj 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
Momenti i mberritjes se trupave te pajete ne piken kufitare te Hanit te Elezi

3 nga 9 të vrarët në Kumanovë, të masakruar deri në shpërfytyrim. Ja fotoja e fundit sëbashku e tyre

Prokuroria e Shtetit në Kosovë ka miratuar kërkesën e familjarëve të kosovarëve të vrarë në Kumanovë,...me shume »

22 Maj 2015 / Nuk ka Komente
Shtatorja e Ismail Qemalit

Shtatorja e Ismail Qemalit inagurohet nesër në Prishtinë, i pranishëm edhe Rama

PRISHTINË/ Kryeministri Shqiptar Edi Rama do te jete neser ne Prishtine, me rastin e inagurimit te...me shume »

22 Maj 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
91DO3X6ks0L._SL1500_

Zhigolotë pushtojnë Tiranën; tashmë me zyra shërbimi

Si funksionon puna e një zhigoloje në TiranëAutorja e romanit...me shume »

22 Maj 2015 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy