“M’u ndal bota!”- Pas daljes nga BBV, Ilnisa Agolli tregon si e ka pritur e bija lidhjen e saj me Meriton Mjekiqin: Më tha ‘nëse të merr malli’…

Apr 24, 2024 | 11:47
SHPËRNDAJE

Ish-banorja e Big Brother VIP, Ilnisa Agolli, ka treguar si e ka pritur e bija lidhjen e saj me Meriton Mjekiqin.

ilnisa agolli bbv

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Ilnisa tha se vajza e saj Anais, e ka pritur mirë marrëdhënien e saj me moderatorin në BBV, dhe se ishte e lumtur për të ëmën.

Sipas saj, Anais e do Meritonin, ndërsa ka treguar edhe një episod që e ka prekur më së shumti nga reagimi i vajzës.

ilnisa-vajza

“Kur shkuam të flemë më tha “shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh’. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment”, tregoj ish-banorja.

meriton-ilnisa1

 “Unë jam shumë me fat që Anaisi është një fëmijë ka që lirë dhe kaq tolerant që ka ngjyra. Gjëja e fundit që mua do të shkojë në mend është që Anaisi të më pyesin për mënyrën sesi jetohet, gjë që se ka bërë kurrë. Jam shumë e lumtur që Zoti ma dha mua këtë fëmijë. Ka një aftësi që ky fëmija im që mua më bën shumë të lumtur dhe jam falenderuese sa herë që i shoh. Kur dola ditën e parë fjeta vetëm sepse nuk mund ta zgjoja se ishte te mami, vjen të nesërmen dhe më bën një surprizë që vdiqa fare me lotët dhe i bini. Kur shkuam të flemë më tha “shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh’. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment. E do Meritonin”- tha Ilnisa.

meritoni dhe ilnisa meriton ilnisa

meriton ilnisa big brother (4) ilnisa agolli meriton mjekiqi (3)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura