Panorama Plus – Showbizi Shqiptar

meda luljeta

“U dashurova me thjeshtësinë e saj”- Meda flet për marrëdhënien me bashkëshorten dhe bakshishin marramendës që i lanë në koncert: E paharruar

Këngëtari i njohur Meda është shprehur se ishte thjeshtësia dhe modestia e bashkëshortes që e bëri për vete. Në një intervistë për emisionin “Nin”, Meda u shpreh se ishte ai që ...

Shko tek artikulli

ori nebijaj (4)

Pas kandidimit për deputete, Ori Nebijaj heq dorë përfundimisht nga televizioni!

Moderatorja e njohur, Ori Nebijaj, këtë vit kandidon si deputete e Partisë Demokratike dhe gjatë kësaj periudhe është angazhuar me fushatën në terren. Para se të bëhej pjesë e politikës, Ori ...

Shko tek artikulli

nevina shtylla (2)

Rrëfimi i Nevina Shtyllës larg ekranit: Kur ikën nga televizioni ose do bësh fëmijë, ose biznes, ja ç’kam vendosur unë

buluar planet e së ardhmes tashmë që nuk është pjesë e ndonjë formati televiziv. Kohët e fundit, Nevina po bën pauzë nga media dhe në mendjen e saj po bën ...

Shko tek artikulli

rozana radi (3)

“Ndodhi si rrufe në qiell të hapur!”- Merr fund lidhja 10-vjeçare e Rozana Radit me oficerin e Policisë? Çfarë fshihet pas deklaratës së saj

Kanë kaluar jo pak, por gati 10 vite kur rrethit të ngushtë të miqve, artistja e njohur Rozana Radi i prezantoi të dashurin e saj. Bëhej fjalë për një djalë ...

Shko tek artikulli

lorenc hasrama (2)

Lorenc Hasrama: Kam qenë dhe jam rocker në shpirt, por tani ndihem shumë mirë në tregun komercial

I vetëm në skenën e “Kënga Magjike”, Lorenc Hasrama sjell magjinë e dashurisë së pafund, edhe pse historia që i këndon tashmë ka marrë fund. “Pafund” titullohet kënga e shkruar nga ...

Shko tek artikulli

ismail keta (2)

Si është një kampion në shtrat? Rrëfehet Ismail Jonny Keta: Në ring më quajnë ‘The bull’!

Kur përmendet emri i tij, menjëherë përpara të shfaqet një arenë ringu, vend ku ai për vite me radhë ka bërë krenarë gjithë shqiptarët në botë. Ismail Jonny Keta vjen në ...

Shko tek artikulli

meda luljeta

“U dashurova me thjeshtësinë e saj”- Meda

1
ori nebijaj (4)

Pas kandidimit për deputete, Ori Nebijaj heq

2
nevina shtylla (2)

Rrëfimi i Nevina Shtyllës larg ekranit: Kur

3
rozana radi (3)

“Ndodhi si rrufe në qiell të hapur!”-

4
lorenc hasrama (2)

Lorenc Hasrama: Kam qenë dhe jam rocker

5
ismail keta (2)

Si është një kampion në shtrat? Rrëfehet

6