Panorama Plus – Showbizi Shqiptar

shpetim-saraci-mira-konci1

Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi janë ndarë? Vajza çiftit zbulon detaje, rrëfehet për jetën personale dhe largimin nga banesa prindërve

Pak kohë më parë u raportua se çifti i njohur në muzikë i viteve ’90-të, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, i kishin dhënë fund martesës së tyre. Pas thashethemeve çifti vendosën ...

Shko tek artikulli

bora donald beatrix

Nëna mbështet Donald Veshajn në lidhjen e re me Beatrix Ramosaj! Arsyeja pse ajo ishte kundër lidhjes së aktorit me Bora Zemanin

Romanca e këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit të humorit Donald Veshaj, për nga zhurma e madhe që ka krijuar në publik, është konsideruar si telenovelë e vërtetë, pasi të gjithë ...

Shko tek artikulli

pjimage - 2021-12-04T123646.567

‘Prisja një shenjë’/ Antonela e përqafon, Donaldi i revoltuar pas spektaklit, ja 'mesazhi' që i dërgon Bora Zemanit

Pas një mbrëmje me emocione të forta e cila u shkaktoi një gjendje të rënduar psikologjike Beatrix Ramosajt dhe Donaldi Veshajt, aktori ka disktutuar me Antonelën rreth situatës së tij ...

Shko tek artikulli

angela martini Dragos Savulescu5

“Tani kemi djalin tonë- Modelja Angela Martini bëhet nënë për herë të parë me miliarderin rumun, por me ndihmën e një nëne zëvendësuese

Modelja Angela Martini është bëhet nënë për herë e një djali. Lajmin e dha vetë modelja me një postim në “Instagram” ku shfaqet foshnja.  “Djali ynë, Kyree Martini Savulescu, kulmi i ...

Shko tek artikulli

adriana matoshi, keith (3)

Hoqi tumorin në tru, del foto e para e deputetes shqiptare pas operacionit! I dashuri afrikan i qëndron tek koka dhe i mban dorën

Deputetja dhe aktorja e njohur Adriana Matoshi iu nënshtrua të mërkurën një operacioni për heqjen e tumorit në tru. Operacioni i vështirë kaloi me sukses dhe tani ajo ndodhet në spital ...

Shko tek artikulli

stine alida grazia (9)

“S’përfshihem, do zihen ...”- Stine flet për konfliktet mes motrës dhe gruas së tij: Dua të kem sërish fëmijë, por sa vjen nata Graciela “zhduket”

Marrëdhënia e Stine dhe partneres së tij, Gracielës është shoqëruar me ulje dhe ngritje. Megjithatë çifti, prindër të një vajze, kanë tejkaluar çdo vështirësi dhe kanë ruajtur lidhjen e tyre. Madje ...

Shko tek artikulli

shpetim-saraci-mira-konci1

Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi janë ndarë?

1
bora donald beatrix

Nëna mbështet Donald Veshajn në lidhjen e

2
pjimage - 2021-12-04T123646.567

‘Prisja një shenjë’/ Antonela e përqafon, Donaldi

3
angela martini Dragos Savulescu5

“Tani kemi djalin tonë- Modelja Angela Martini

4
adriana matoshi, keith (3)

Hoqi tumorin në tru, del foto e

5
stine alida grazia (9)

“S’përfshihem, do zihen ...”- Stine flet për

6