Union Bank
Birra Korca    
Eagle  
Aktualitet

HISTORIA/ Shëngjin, 11-vjeçari që shet misra: Mbaj familjen me gjashtë anëtarë

E.M nga Mirdita, duke shitur miser

08:42 | Stina e verës pasqyron edhe një tjetër realitet të trishtë në zonat bregdetare të Lezhës, realitet shumë i ndryshëm nga kronikat e pushuesve e turistëve nëpër shezlonge.Janë fëmijët punëtorë, që, të detyruar nga varfëria deri në skamje e... me shume »

4 Gus 2015/24 Komente
Argument

Aksidenti misterioz/ Gruaja e biznesmenit: Ku i gjeti Bujana 100 mijë euro?

Andoni dhe Kosta Taci

20:22 | “Bujanën e njihja prej tre­-katër vjetësh. Të besosh se ditën që ajo u aksidentua me vdekje kishte me vete në çantë 100 mijë euro është tmerr. Kjo për faktin se ajo nuk kishte ku të gjente kaq shumë...

me shume »

4 Gus 2015/11 Komente
Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
    Avon    
Njoftime Punesimi    
Politike
E-mail i plote per shkollat

Publikohet e-maili i plotë: 68 shkollat që duhet të raportonin bindjet politike të mësuesve

Drejtoria Arsimore e Qarkut Tiranë ka reaguar dje pas akuzave të ardhura nga Partia Demokratike lidhur me një...me shume »

4 Gus 2015 / 20 Komente
braho

Braho: Pak me PD për Reformën në Drejtësi, dënimi i Zyhdi Dajtit, përshtypje jo e mirë

Kryetari i Komisionit të Sigurisë dhe anëtar i Komisionit të posaçëm për reformën në Drejtësi, Spartak Braho, kërkon...me shume »

4 Gus 2015 / 15 Komente
Ekonomi
qeveria

Të ardhurat, 134 milionë USD minus

Dështimi i mbledhjes së të ardhurave në buxhet është thelluar edhe në qershor, duke e çuar shifrën e...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
Tatimet

Gjashtëmujori, Tatimet dhe Doganat me minus 134 milionë dollarë

Të ardhurat në buxhet të mbledhura nga Doganat dhe Tatimet kanë qenë shumë larg parashikimit, me plot 134...me shume »

3 Gus 2015 / 2 Komente
Bota&Rajoni
Pamje nga përmbytjet

FOTOT/ Tetova duket sikur është goditur nga cunami

Një ditë pas përmbytjes masive në Tetovë, vendi ngjan shumë...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
Haradinaj, Limaj dhe Çeku

LISTA/ 13 ish-luftëtarët e UÇK-së që do gjykohen nga Specialja. Mes tyre, Haradinaj, Limaj dhe Çeku

Gjykata Speciale do t’i gjykojë disa prej figurave kryesore, që kanë udhëhequr me luftën e UÇK-së.Nga...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
mustafa-merkel

Mustafa i ka dërguar letër Gjermanisë, që të shpallë Kosovën vend të sigurt të origjinës

Udhëheqësit e Kosovës dhe Malit të Zi kanë thënë se besojnë se Gjermania duhet t’i caktojë...me shume »

4 Gus 2015 / 1 Koment
Une Gruaja
Oriana Fallaci dhe Alfredo Pieroni

Zbardhen letrat e pabotuara të dashurisë së Oriana Fallacit me gazetarin

Alfredo Pieroni, dashuria e parë e gazetares dhe e shkrimtares...me shume »

4 Gus 2015 / 1 Koment
Parashqevi Simaku/ Mimoza Reka

Ekskluzive/ Mimoza Reka: Ju tregoj xhelozitë dhe prapaskenat mes këngëtareve në festivalin e vitit 1990

UPDATE/ Dikur, një festival nuk konceptohej pa trion shoqëruese. Ato,...me shume »

3 Gus 2015 / 8 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy