Këmbimi valutor 24 prill/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Apr 24, 2024 | 7:53
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar do blihet me 94 lekë dhe do shitet me 95 lekë.

kembimi

Monedha evropiane euro do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 102.7 lekë dhe do shitet me 103.7 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 116.6 lekë dhe do shitet me 117.6 lek.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura