“Ndodhi atëherë kur e deshëm më shumë”- Sara Gjordeni flet për shtatzëninë, komenton dhe kritikët: Të mbajnë pishtarin dhe të kërkojnë llogari, tmerr!

Apr 24, 2024 | 18:15
SHPËRNDAJE

Sara Gjordeni, ish-banorja e Big Brother Vip 3, e cila është në pritje të ëmbël, ka folur rreth shtatzënisë.

sara gjordeni bardhi

Në një ‘Ask me a question’ një fanse e ka pyetur se sa muajshe shtatzënë është, duke qenë se është përfolur shumë në rrejt pasi gjithçka ndodhi pas dalje së saj dhe partnerit të saj, këngëtarit Bardhi, nga Big Brother Vip.

Sara zbuloi se është 7 javëshe shtatzënë dhe është shumë e lumtur që fëmija po vjen firk në kohën që ajo dhe Bardhi e deshën.

Gjithashtu ka folur dhe për kritiket duke thënë se i kërkojnë llogari dhe se kanë komentuar me mllef shtatzëninë.

Pyetja: O sara sa muajshe je shtatezane? Shtatzani te mbare ishallah

Përgjigja: Aman mi moter se skemi pare njerez më me smire dhe mllef sesa ata qe komentonin kur e kemi ngjizur bebin

Imagjino te te mbajne pishtarin dhe kerkojne

llogari se kur e ke bere tmerr

Megjithate, ne nuk e marrim per te madhe

Sipas mjekes isha 7 javeshe jo 4 Per ata qe jane skandal me menyren si llogaritet nje shtatzani, i bie qe bebusi ka ardhur mes nesh midis datave 15 dhe 18 mars

Duke marre parasysh sesa shume mundohen disa cifte per beb ndonjehere edhe vite, e konsiderojme mrekulli te Zotit ndodhi kaq heret dhe atehere kur e deshem me shume.

-640-0-66291d415bd13

sara bardhi sara gjordeni bardhi sara gjordeni bardhi2 sara bardhi sara-gjordeni-bardhi1 sara bardhi bardhi sara sara bardhi sara bardhiu sara bardhi

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura