Banori i BBV mbush tepsinë me ujë dhe ia derdh në kokë Françeska Muratit teksa flinte gjumë! Reagimi i ish-Missit

Apr 25, 2024 | 12:18
SHPËRNDAJE

Banori i Big Brother Vip, Liam Osmani ka zgjuar nga gjumi ish-Missin, Françeska Murati në një mënyrë aspak të zakontë.

liam osmani franceska jace

Konkurrenti mbushi një tepsi me ujë dhe më pas shkoi ia derdhi në kokë banores teksa ajo po flinte gjumë.

Françeska Murati u zgjua nga gjumi e trembur dhe duke u kollitur, ndërsa Liam Osmani nisi të qeshte.

liami franceska (5)

Pasi u ngrit nga krevati, Françeska Murati nisi një debat në oborrin e shtëpisë me konkurrentin.

“T’i s’ke vetëkontroll se nuk ka mundësi. Le kokrrën e namit. Më vjen keq sepse sa herë bën gabime i anashkaloj”, iu drejtua ajo.

“Ujin e kam qejf në fakt, aty nuk kam vetëkontroll”, iu përgjigj Liami.

liami franceska (4) liami franceska (3) liami franceska (2) liami franceska (1)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura