Union Bank   Harry Fultz  
Birra Korca
Panorama Sport

VLORE/ Prokuroria e Përgjithshme, AKKP, Policia e Shtetit dhe Avokatura e Shtetit kanë firmosur në Vlorë një marrëveshje të përbashkët për bashkëpunim ndërinstitucional kundër abuzimit me...

Pas vdekjes së një 20-­vjeçari gjatë punës në ndërtimin e një objekti në Velipojë, policia ka arrestuar pronarin dhe përgjegjësin e firmes se ndërtimit në...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vendosur t’u ndërpresë pushimet deputetëve dhe drejtuesve të departamenteve në selinë blu dhe t’i angazhojë në aksionin opozitar...

Zhdukja e 18-vjeçares nga fshati Gur në Këlcyrë ndodhi pak ditë pasi caktoi datën e martesës. Ruze Spahiu është parë për herë të fundit nga e...

Kur i përmend emrin e Vaçes, ai reagon si për këdo pjesëtar tjetër të familjes, madje me më shumë adhurim. Gëzim Çela është shok fëmijërie me...

Kërcënohet me jetë pas aksionit inspektori i Antidrogës. Një nga efektivat e Komisariatit të Policisë Mat është kërcënuar nëpërmjet një telefonate nga kultivuesit e bimëve...

Zbardhen përgjimet e dy bashkëshortëve që i zhvatën 8.7 milionë lekë të rinj një biznesmeni nga Tirana, të cilin e joshën me seks dhe më...
  Eagle  

Aktualitet

07:21 “Kryeministri serb Aleksandër Vuçiç dhe ai shqiptar, Edi Rama, përdorën podiumin në Vjenë për të sulmuar Komisionerin Hahn”.Kështu shkruan portali austriak “Die Presse”, në...

Argument

09:30 Gjithmonë është shquar për elegancën dhe vazhdon të jetë po njësoj. Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, na prezanton linjat nga plazhi i Dhërmiut....

Panorama Plus

Mbrëmja e së enjtes ishte një datë e shënuar në kalendarin e eventeve VIP të Tiranës. Sinan Hoxha, një prej emrave më të lakuar të...

Lidhja e tyre zgjati më pak se çfarë kishin menduar fansat e tyre, të cilët i imagjinonin të martuar dhe madje me fëmijë. Këtë pritshmëri...

Gjatë gjithë kësaj vere kemi parë foto të nxehta dhe Anjezën në bikini, por këtë herë e sjellim në një version tjetër.Këngëtarja ka vendosur që...

Bashkëpunimi me këngëtarin libanes Saad Ramadan në këngën ‘’Tulipani i bardhë’’, i realizuar edhe në versionin arab, i titulluar ‘’Habibi’’, por që Soni këndon në...

Ka më shumë se 15 vite karrierë si këngëtare profesioniste, por deri më tani, edhe pse ka luajtur shpesh me provokimet nëpër videoprojektet e saj,...

Politike

11:10 Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social “Facebook” të dhëna të Ministrisë së Financave, që sipas tij, vërtetojnë se vetëm...

Ne Fokus

21:20 Gazeta gjermane “Die Welt” ka publikuar në faqen e saj online një video se si e kalojnë kohën e lirë refugjatët në një kamp gjerman...

Ekonomi

12:24 Kriza dhe bllokimi i lejeve të ndërtimit në Sarandë ulin importin e mallrave në Portin e Sarandës. Që nga fillimi i vitit, të dhënat tregojnë...

Sport

22:05 UPDATE/ Partizani ka siguruar fitoren e parë për ndeshjet e vlefshme të Superligës, duke mundur Flamurtarin me shifrat 2-1.Fillimisht ishte Flamurtari i cili me anë...

Kronike

07:13 Fusnin e shisnin drogë në burg, arrestohen dy gardianë të burgut të Shënkollit. Ditën e djeshme, Policia e Lezhës njoftoi kapjen në flagrancë të...

Kulture

00:15 Kur i përmend emrin e Vaçes, ai reagon si për këdo pjesëtar tjetër të familjes, madje me më shumë adhurim. Gëzim Çela është shok fëmijërie...

Kosova

09:47 Policia e Kosovës thotë se gjatë realizimit të lëvizjes në eskortë, afër Komunës së Prishtinës vetura e Kryeministrit të Republikës së Kosovës është gjuajtur...

Sociale

08:32 Vetëm në 24 orë janë vendosur 100 gjoba në kryeqytet ndaj atyre që kanë guxuar duke shkelur rregullat e vendosura. Ndotja e ambientit, dëmtimi...

Bota & Rajoni

09:54 Nxënësja nga Maqedonia Lejla G., e cila ndjek mësimet në klasën e nëntë të një shkolle në Zvicër, të cilës iu ndalua vijimi i mësimit...

Speciale

17:04 FUSHË­KRUJË­ Skënder Birja është njeriu më i lashtë në burgun e Fushë­Krujës dhe sipas drejtorisë së burgut, ka mundësi të jetë më “jetëgjati”, në...