GRAZIA
  Union Bank
 
Lotaria Kombetare    
Eagle  
Aktualitet

Video intime, Sokol Balla rikthehet me “Top Story”: Çfarë nuk të vret dot, të bën më të fortë

Gazetari Sokol Balla

08:17 am | Pas publikimit të një video intime në rrjetet sociale dhe pas shkëputjes nga ekrani për rreth një muaj, gazetari Sokol Balla rikthehet në drejtimin e emisionit “Top Story” në televizionin “TCH”. Në fjalinë e parë në hapjen e... me shume »

22 Maj 2015/22 Komente
Argument

PAMJE TE RENDA/ Rishfaqet egërsira Lavdrim Muhaxheri – ekzekuton një fëmijë me antitank (VIDEO)

Lavdrim Muhaxheri

08:16 am | Në një video tronditëse ku shihet edhe komandanti i shqiptarëve në Siri nga Kosova, Lavdrim Muhaxheri është publikuar gjatë ditës nga militantët e ISIS.Në video ata shihen duke e ekzekutuar një të ri me bazuka.I riu (me i... me shume »

22 Maj 2015/63 Komente

Flash


Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC
Hotel & Restorant Prestige

Politike
Nard Ndoka

Votimi i Idrizit në Kuvend çan aleatët e së majtës, Ndoka: U ‘islamizua’ Kuvendi

Deputeti i Partise Demokratistiane Nard Ndoka ka komentuar lëvizjet në postet e nënkryetarëve të Kuvendit, duke sulmuar Ilir...me shume »

22 Maj 2015 / 40 Komente
Dule, Rama dhe Idrizi, ne Kuvend

Idrizi zgjidhet nënkryetar i Kuvendit: Së shpejti edhe nënkryetar çam në Greqi. Dule dorëhiqet: Institucionet, plaçkë këmbimi

UPDATE/ Me 73 vota pro dhe një abstenim, zoti Shpëtim Idrizi u zgjodh zv kryetar i Kuvendit seancën e...me shume »

22 Maj 2015 / 49 Komente
Ekonomi
Shefi i misionit të FMN-së, Nadeem Ilahi

Ulja e të ardhurave, FMN: Do të rishikohet buxheti

Ulja e çmimit të naftës me efekte të pritshme në uljen e të ardhurave në buxhet, do të...me shume »

21 Maj 2015 / 2 Komente
FMN

FMN paralajmëron Qeverinë: Ulja e çmimit të naftës do ketë ndikim në buxhet

FMN pranon që ulja ne çmimit të naftës do ketë ndikim tek të ardhurat e qeverisë në buxhet....me shume »

20 Maj 2015 / 2 Komente
Bota&Rajoni
Faqja e pare e Kurir sot

Paranojat e shtypit serb: Ja tre provokimet që do ti bëjë Rama Vuçiçit në Tiranë në 27 maj

Në prag të vizitës së parë të një kryeministri serb...me shume »

21 Maj 2015 / 9 Komente
Aleksander Vuçiç

Vuçiç: Optimist për vizitën në Tiranë, por nuk do heq dorë nga interesat kombëtare

Kryeministrir i Serbise Aleksander Vucic ka thene se eshte optimist...me shume »

21 Maj 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
trupat

Mbërrijnë në shtëpitë e tyre të vrarët në Kumanovë (FOTO)

Kosovarët e vrarë në lagjen e Trimave në Kumanovë kanë mbërritur në shtëpitë e tyre në...me shume »

22 Maj 2015 / Nuk ka Komente
pdk-e-ldk-drejt-divorcit-n-euml-vjesht-euml-zgjedhje-t-euml-reja_hd

PDK-LDK drejt divorcit. Në vjeshtë zgjedhje të reja?

Koalicioni për bashkëqeverisje, ndërmjet dy partive më të mëdha në Kosovë, Partisë Demokratike e Lidhjes Demokratike,...me shume »

21 Maj 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
Dafina Zeqiri

Këngëtaret dhe modelet e Kosovës, lakuriq në ekspozitën e Tiranës

Fotografi nga Kosova, Arton Humolli zhvesh bukuroshet në Tiranë. Lakuriqësia...me shume »

20 Maj 2015 / 3 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy