PSIKOLOGJIA   Birra Korca
GRAZIA   Lotaria Kombetare
Eagle
Aktualitet

Negociatat në PS. Bie maxhoranca e 84 votave, ikin 5 deputetë

kuvendi pa opoziten

09:04 am | Deputetët e PS, Doshi, Frroku, Prenga, Ndreu e Cara braktisin Kuvendin. S’kthehen as pas telefonatave me Ramën e... me shume »

25 Kor 2014/8 Komente
Argument

Përgjegjësi i Thesarit vodhi 6 milionë USD për 4 vite në Bankë: Paratë i luajta bixhoz

GODINA E THESARIT TE SHTETIT NE LINZE (MAJTAS) ARDIAN BITRAJ MIMOZA BRUZIA

09:09 am | Pas arrestimit, përgjegjësi i Thesarit, Ardian Bitraj, tregon skemën: Paratë që vidhja i lija në bixhoz.Vjedhja për 4... me shume »

25 Kor 2014/16 Komente
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSSHotel Prestige

Me fund në biçikletë? Ja ‘truku’ që të shpëton nga sikleti

25 Kor 2014/Nuk ka Komente/me shume »

S’të del unaza nga gishti? Ja një zgjidhje

25 Kor 2014/Nuk ka Komente/me shume »

Turqia në 5 minuta!

25 Kor 2014/Nuk ka Komente/me shume »
Politike
veliaj

Deputetët i ndryshojnë ligjin Veliajt

Parlamenti ka miratuar dje me 78 vota pro projektligjin për “Përfshirjen dhe aksesueshmërinë e personave me aftësi të...me shume »

25 Kor 2014 / 1 Koment
Basha dje gjatë tryezës së PD për pensionet

Pensionet, Basha: Nuk do ta pranojmë reformën e Qeverisë

Partia Demokratike nuk do ta njohë reformën e pensioneve që do të miratojë maxhoranca të enjten e ardhshme...me shume »

25 Kor 2014 / Nuk ka Komente
Deputeti-i-PS-Pandeli-Majko,-duke-folur-gjate-nje-seance-parlamentare,-ku-mazhoranca-dhe-opozita-kane-debatuar-ne-lidhje

Majko: Na ka ardhur shpirti në majë të hundës me gjyqtarët

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, deklaroi dje se projektligji për KLD nuk është pjesë e reformës në...me shume »

25 Kor 2014 / 2 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy