Union Bank   Harry Fultz  
Birra Korca
Panorama Sport

UPDATE/ Gjendet në Kamëz 18-vjeçarja Ruze Spahiu, e zhdukur prej 5 ditësh nga banesa e saj në Këlcyrë. Zhdukja e 18-vjeçares nga fshati Gur në Këlcyrë...

Dalin fotografitë nga dasma e ish-kryeministrit Fatos Nano me bashkëshorten e tij Xhoana, pas divorcit nga martesa e parë me Rexhina Nanon. Ka qenë ish-fotografi...

Tranjeri i Kombëtares Shqiptare, Xhani De Biazi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në dy përballjet e radhës me 4 dhe 7 shtator ndaj...

VLORE/ Prokuroria e Përgjithshme, AKKP, Policia e Shtetit dhe Avokatura e Shtetit kanë firmosur në Vlorë një marrëveshje të përbashkët për bashkëpunim ndërinstitucional kundër abuzimit me...

Pas vdekjes së një 20-­vjeçari gjatë punës në ndërtimin e një objekti në Velipojë, policia ka arrestuar pronarin dhe përgjegjësin e firmes se ndërtimit në...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vendosur t’u ndërpresë pushimet deputetëve dhe drejtuesve të departamenteve në selinë blu dhe t’i angazhojë në aksionin opozitar...

Kur i përmend emrin e Vaçes, ai reagon si për këdo pjesëtar tjetër të familjes, madje me më shumë adhurim. Gëzim Çela është shok fëmijërie me...
  Eagle  

Aktualitet

10:20 Zbardhen përgjimet e dy bashkëshortëve që i zhvatën 8.7 milionë lekë të rinj një biznesmeni nga Tirana, të cilin e joshën me seks dhe...

Argument

09:30 Gjithmonë është shquar për elegancën dhe vazhdon të jetë po njësoj. Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, na prezanton linjat nga plazhi i Dhërmiut....

Panorama Plus

Mbrëmja e së enjtes ishte një datë e shënuar në kalendarin e eventeve VIP të Tiranës. Sinan Hoxha, një prej emrave më të lakuar të...

Lidhja e tyre zgjati më pak se çfarë kishin menduar fansat e tyre, të cilët i imagjinonin të martuar dhe madje me fëmijë. Këtë pritshmëri...

Gjatë gjithë kësaj vere kemi parë foto të nxehta dhe Anjezën në bikini, por këtë herë e sjellim në një version tjetër.Këngëtarja ka vendosur që...

Bashkëpunimi me këngëtarin libanes Saad Ramadan në këngën ‘’Tulipani i bardhë’’, i realizuar edhe në versionin arab, i titulluar ‘’Habibi’’, por që Soni këndon në...

Ka më shumë se 15 vite karrierë si këngëtare profesioniste, por deri më tani, edhe pse ka luajtur shpesh me provokimet nëpër videoprojektet e saj,...

Politike

13:50 Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për trafikun e drogës me avion nga Vlora drejt Italisë, kurse kreun e qeverisë për...

Ne Fokus

12:49 Pas tragjedisë në Austri evropianët duan të përqendrohen në luftimin e bandave të trafikantëve. Pse e kanë kaq të vështirë, këtë e shpjegon Andrea...

Ekonomi

12:24 Kriza dhe bllokimi i lejeve të ndërtimit në Sarandë ulin importin e mallrave në Portin e Sarandës. Që nga fillimi i vitit, të dhënat tregojnë...

Sport

11:47 Tranjeri i Kombëtares Shqiptare, Xhani De Biazi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në dy përballjet e radhës me 4 dhe 7 shtator...

Kronike

07:13 Fusnin e shisnin drogë në burg, arrestohen dy gardianë të burgut të Shënkollit. Ditën e djeshme, Policia e Lezhës njoftoi kapjen në flagrancë të...

Kulture

00:15 Kur i përmend emrin e Vaçes, ai reagon si për këdo pjesëtar tjetër të familjes, madje me më shumë adhurim. Gëzim Çela është shok fëmijërie...

Kosova

11:29 Besnik Mustafa, që drejton kompaninë MAKCAR, e që kishte fituar tenderin prej rreth 3 mijë eurosh për servisin e një BMW-je në kabinetin i...

Sociale

08:32 Vetëm në 24 orë janë vendosur 100 gjoba në kryeqytet ndaj atyre që kanë guxuar duke shkelur rregullat e vendosura. Ndotja e ambientit, dëmtimi...

Bota & Rajoni

13:34 Apeli i një studenti, që bëri xhiron e Internetit, nisur nga fotografia e nënës që mban beben mbi ujë. Imagjinoni të shëtisni fëmijët tuaj...

Speciale

17:04 FUSHË­KRUJË­ Skënder Birja është njeriu më i lashtë në burgun e Fushë­Krujës dhe sipas drejtorisë së burgut, ka mundësi të jetë më “jetëgjati”, në...