FOTOT/ Kejvina Kthella “tërbon” fansat! E veshur me bikini të zeza, ish-velina ngre temperaturat nga Dubai

Apr 23, 2024 | 12:53
SHPËRNDAJE

Ish-velina, Kejvina Kthella ka “tërbuar” fansat me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

kejvina kthella

Modelja ka publikuar imazhe nga pushimet në Dubai e veshur me bikni të zeza ku ka ekspozuar format e saj bombastike trupore.

Kejvina Kthella “ngriti” temperaturat me asetet saj, teksa provokonte ndjekësit e saj.

Ish-velina dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me fotot nga vendi ekzotik.

kejvina kthella2 kejvina kthella1 kejvina kthella3 kejvina kthella4 kejvina kthella5 kejvina kthella6 kejvina kthella6.jp kejvina kthella9 kejvina kthella7 kejvina kthella8

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura