Birra Korca  
 
   
 
AK Invest
ABI Bank   Te Stela

Ish kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh të ‘qytetarit dixhital’ ku shkruan se Emiljano Shullazi ka vrarë në vitin 2013 pronarin shqiptar të kazinove në...
video

Mes replikash është shoqëruar takimi i sotëm i kryeministrit Rama me kryebashkiakët e vendit, lidhur me reformën e ujit. Kreu i Bashkisë së Pogradecit, Eduard Kapri...

Fantastike! Elseid Hysaj ka përfundu ar në radarët e Barcelonës. Nuk janë sajtet informative pranë Napolit që e bëjnë me dije diçka të tillë si...

Partia Socialiste ka depozituar paraditen e kallëzim penal për ish-kryeministrin e vendit Sali Berisha, pas thirrjes që bëri në parlament për armatosje të popullit. Kallëzimi u...
  Albtelekom  

Aktualitet

12:57 Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vendosur të riorganizojë më shumë se gjysmën e degëve të forcës së tij politike. Vendimi, që vjen...

Argument

video

12:59 Projektligji “Për vullnetarizmin” i propozuar nga Lëvizja Socialiste për Integrim është shoqëruar me një procedurë të çuditshme gjatë seancës së djeshme plenare dhe me...

Panorama Plus

Pas bashkëpunimit me “Etno Engjujt” për klipin “Shake it”, këngëtarja kosovare e rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është gjithmonë e më shumë prezente...

Lola Luma, modelja dhe aktorja e njohur nga Shkodra, por që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është...

Roli i tij si Ozan dhe i biri i Xhihanit (Erkan Petekkaya) ka zgjuar interes te publiku e tashmë edhe te shqiptarët, sidomos tek adoleshentet,...

Fama që ajo ka marrë në vetëm pak muaj, ka mbërritur deri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës këtë herë. Pas shkrimeve në “Daily Mail”,...

Pas dy videove të sherrit me femra, që u shpërndanë në mediat sociale dhe komenteve se Françeska Jaçe ndiqet nga Policia, duket se 22-vjeçarja vazhdon...

Ne Fokus

12:02 Nga viti 2013 e deri më sot pothuajse të gjithë zyrtarët e lartë të shtetit, deputetë, ministra, kryebashkiakë, gjeneralë e drejtorë të rëndësishëm të...

Ekonomi

13:08 Shkalla e papunësisë te të rinjtë të grupmoshës 15 deri në 29 vjeç në nivelin 32.2 për qind u vlerësua nga Komisioni Europian se...

Sport

12:50 Duke filluar nga dje, kompania më e madhe e sigurimeve në vend, SIGAL UNIQA Group AUSTRIA, do të mbështesë Kombëtaren Shqiptare, duke u bërë...

Kronike

12:56 GJykata e Apelit ka caktuar 12 vjet burg pilotin italian Xhorxho Riformato, i dënuar me 15 vjet burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda...

Kulture

20:45 E lehtë si një pendë... madje ajër... sa herë që e sheh duke kërcyer, të jep një ndjesi lehtësie e perfeksionimi të jashtëzakonshëm. Anbeta Toromani...

Kosova

10:20 Qeveria e Kosovës e ka caktuar 3 qershorin si datën kur do të mbahet mbledhja e përbashkët e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë. Në mbledhjen...

Une Gruaja

10:00 Drejtoria Rajonale e Formimit Profesional është më e populluar se asnjëherë më parë. Ajo që bën përshtypje më shumë se të tjerat nuk është...

Speciale

07:30 Nga 167 personat e arrestuar me rastin e hedhjes së dinamitit në legatën sovjetike në Tiranë, në shkurt 1951, ishte edhe një shtetase gjermane,...

Sociale

08:45 Para regjistrimit në universitete çdo student duhet të paraqesë kartelën e vaksinimit, ose në të kundërt do t'i refuzohet regjistrimi. Sanksionimi parashikohet në ligjin...

Bota & Rajoni

11:59 Të afërmit e shqiptarëve etnikë që mbahen në burgjet e Maqedonisë në lidhje me shkëmbimin e zjarrit të përgjakshëm në Kumanovë një vit më...

Dossier

16:39 Pina D., ish-kampionia e atletikës e viteve '60, motra e njërës prej artisteve më në zë të kinematografisë shqiptare, e ka cilësuar maniak seksual...