Restorant Prestige  
Teka
Panorama Sport

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për prokurorin e Fierit, Petrit Vukaj, arrestuar një ditë më parë me akuzën e korrupsionit pasiv. Vetë...

Evakuohen banorët e një pallati në zonën e Kopshtit Botanik, pas alarmit se pallati ku banojnë rrezikon shembjen. Situata është bërë problematike pas rrëshqitjes së dherave...

UPDATE/ Pamje të rënda ato të xhiruara gjatë ekzekutimit të avokatit turk. Tahir Elci, kreu i shoqatës së avokatëve të Diyarbakir, në zonën me shumicë...

Për herë të parë prania e femrave që kryejnë marrëdhënie me femrat, të ashtuquajturat lesbike, është pranuar publikisht. Deklarata nuk vjen nga një drejtues ekipi...

Zhdukja misterioze e çiftit, Indrit dhe Junida Fortuzi, prej më shumë se 3 javësh ka një arsye të fortë, pasi dyshohen se kanë mashtruar klientë...

Një politikan i tërbuar rus i kërkoi Vladimir Putin, të hedhë bombë bërthamore në Stamboll si hakmarrje për Turqinë për rrezimin e avionit. Vladimir Zhirinovski bëri...

Tre të vdekur dhe së paku 20 të plagosur është bilanci i një sulm me mortaja në një bazë të OKB-së në Mali mengjesin e...
   

Aktualitet

09:31 Ajo është një ndër personazhet më të këndshëm të skenës shqiptare. E njohur si Miss­i i parë shqiptar, Valbona Selimllari është gjithashtu edhe e...

Argument

09:13 Vëllai i autorit të dyshuar për vrasjen e 82 vjecarit Novruz Likometaj, teksa në gjykatë zhvillohej senaca gjyqësore për masën e sigurisë, jashtë ambienteve të...

Panorama Plus

Shkrimtari nga Kosova, Albatros Rexhaj, është një nga konkurrentët e spektaklit “Dancing with the stars” që garojnë për kupën. E përveç zhdërvjelltësisë në lëvizje, Rexhaj...

Ndarja apo ftohja artistike me Sinan Hoxhën, duket se i ka sjellë shumë telashe në karrierë Seldit. Ky i fundit nuk po përjeton suksesin që...

Edhe pse mundohet të duket ndryshe nëpër koncerte, ku nxjerr çdo gjë edhe për shkak të frikës nga fotot që do të qarkullojnë, Enca Haxhia...

Fillimet e karrierës i ka pasur jo shkallë-shkallë, por bombastike. Këngëtarja e re, e cila tashmë ka nisur një karrierë të vrullshme në muzikë, pasi...

Balerini dhe fotomodeli Klinton Zeqiraj, i cili këto dy vite është komentuar në mediat rozë për lidhjen me aktoren e humorit Renada Caci, e njohur...

Ne Fokus

10:29 Vajzat e reja greke po shesin trupin e tyre me çmimin e një sanduiçi. Ky është përfundimi i një studimi te publikuar dje në...

Ekonomi

08:32 Komisioni i Ligjeve ka miratuar dje pa kuorumin e nevojshëm projektligjin e shumëdebatuar “për trajtimin e pronës dhe përfundimin e procesit të kompensimit të...

Sport

19:34 Gazeta më e madhe sportive në Itali “Gazzetta dello Sport” ka hapur një sondazh online në sajtin e saj për të votuar trajnerin më...

Kronike

18:40 Gjykata e Kurbinit la në qeli dy vëllezërit Gjergj dhe Nikoll Cali, të cilët mbrëmjen e 4-shtatorit u përplasen me deputetin Armando Prenga dhe...

Kulture

15:11 Gjithnjë në kërkim të vetes. Mes aktrimit, pikturës, fotografisë, por edhe regjisë. Edhe pse Artur Gorishtin publiku shqiptar e njeh më së shumti si aktor,...

Kosova

12:39 Shumë protestues janë mbledhur në Prishtinë ku sot do dalin në protestë për të mbrojtur kauzën e tyre. Policia e Kosovës është mobilizuar teksa dalë...

Sociale

11:15 Mijëra tullumbace kuqezi kane mbushur qiellin e Tiranës në këtë ditë feste kombëtare. Në ceremoni e menduar me kujdes nga ana e bashkisë së...

Bota & Rajoni

12:26 pas ngjarjes së rëndë të ekzekutimit të avokatit turk dhe policit ka reaguar edhe Presidenti Erdogan. "Pak më parë kam mësuar se në një konflikt...

Dossier

14:29 Me pavarësinë e saj Greqia, dhe me autonominë e saj Serbia, krijuan epërsi krahasuar me popujt e tjerë të Ballkanit, qofshin këta të krishterë...