Birra Korca    
Eagle  
Aktualitet

Flet i afërmi i Danielit: Lidhja me një grua të martuar, si u vra dhe u dogj trupi i 21-vjeçarit

VENDI KU U GJET TRUPI I
21-VJEÇARIT
(MAJTAS) VIKTIMA
DANIEL XHAFA

08:30 am | Kushëriri i Daniel Xhafës, Ledion Lapi, e di mjaft mirë historinë e 21-vjeçarit. Ai tregon se prej dy vitesh Danieli ishte lidhur me një grua të martuar, por historia e tij ishte aventurë e moshës. Në kohën kur donte...

me shume »

30 Kor 2015/21 Komente
Argument

EKSKLUZIVE/ Gazetari i “New York Times”: Trebicka, kërcënim për Mediun dhe Pinarin. Nuk iu bë autopsia

Kosta_Trebicka

07:07 am | Një rrëfim i jashtëzakonshëm nga autori i librit “’Armët dhe Çunat’. Si u bënë tre drogamanë nga Miami Beach trafikantët më të pazakontë në histori”. Guy Lawson, gazetari investigativ i “New York Times” flet ekskluzivisht për gazetën “Panorama”,... me shume »

30 Kor 2015/30 Komente
Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
    Avon    
Njoftime Punesimi    
Politike
Basha1

300 ditët, Basha: Rama mbron kriminelët. Për të dënimi i Ndokës është ngatërresë

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha mbajti një konferencë për mediat nga selia e PD-së, lidhur me bilancin e...me shume »

30 Kor 2015 / 1 Koment
Ish-kryeministri Berisha dhe Arben Ndoka

Berisha: Deputeti në trafik prostitucioni është Ndoka. Deputeti i PS: Dënim për faj që s’e kam bërë

Partia Demokratike vijon t’i kërkojë me ngulm maxhorancës të distancohet nga personat e inkriminuar dhe t’i bashkohet Komisionit...me shume »

30 Kor 2015 / 34 Komente
Ekonomi
ulez20hidrocentrali

Koncesionet shtet-privat, ligji lë jashtë hidrocentralet

Ndryshimet e fundit në ligjin për partneritetin publik- privat, që pritet të hyjë në fuqi për dy javë,...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Godina e Ministrise se Financave

Të përndjekurit, si ndahen 4.8 mln USD

Këtë 6-mujor të dytë të vitit përparësi do të marrë ndarja e dëmshpërblimit për trashëgimtarët. Kjo për shkak...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
auto_dritoni1231438238347

Raporti shqetësues i KE: Në Kosovë ndërrohet shumë lehtë identiteti

Në Kosovë mund ta ndryshosh lehtësisht identitetin në dokumentet zyrtare. Kjo është njëri nga shqetësimet e...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Florian Bieber

Bieber: Kosova është bazë e rëndësishme e ISIS-it

Shteti Islamik e cilëson Ballkanin, dhe në veçanti Kosovën, si zonë të rëndësishme për rekrutimin e...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
Adela Jusic

Gratë shqiptare kishin më shumë poste publike në komunizëm

Gratë e Bosnjës janë më të dhunuarat e Ballkanit. Si...me shume »

30 Kor 2015 / Nuk ka Komente
in-bikini-e-su-photoshop

Si kanë ndryshuar kostumet e banjës nga fustanet, te monokini e bikini

Bikini apo trup? Braziliane apo slip? Me shtrat të ulët...me shume »

29 Kor 2015 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy