GRAZIA
 
Lotaria Kombetare    
Eagle  
Aktualitet

Batutat që nuk u dëgjuan në media, Vokshi: Replikë, kryeministri më përmendi emrin. Rama: Unë thashë kulla plazhi. Ti je kulla e plazhit?!

Gjate seances se djeshme ne Kuvend

08:17 am | Ish kryeministri Sali Berisha ka debatuar gjatë dje në Kuvend me deputetët socialistë, të cilët i ndërhynin gjatë fjalimit të tij për ligjin e energjisë elektrike.Gazeta Panorama ka zbardhur sot të gjitha ndërhyrjet pa mikrofon të Taulant Ballës,... me shume »

25 Pri 2015/22 Komente
Argument

Pas seksit vjen xhelozia, Alba sulmon Marsuelën për Diedonin

alba-diedoni

08:53 am | Deri para një muaji, loja e tyre poshtë çarçafëve u etiketua “dashuri në orët e vona”, ndërsa tani mund të konsiderohet “seks” në kuptimin e plotë të fjalës. Dy të dashuruarit e “Big Brother 8”, Diedoni dhe Alba,... me shume »

25 Pri 2015/2 Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS


Hotel & Restorant Prestige
Sondazh 2015

Politike
Braho dje ne spitalin ku eshte shtruar Frroku

DOSJA DOSHI/ Braho takoi Frrokun në spital? Meta: Deputeti i LSI të shpjegojë arsyet pse shkoi

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta i ka kërkuar kryetarit të Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Spartak Braho të sqarojë...me shume »

25 Pri 2015 / 17 Komente
Brace

Edhe Braçe i përgjigjet Blushit: S’jam as “krenarist” e as “kanabist”, por deputet dhe duhet të bëj punën time

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe i është përgjigjur kolegut Ben Blushi, i cili në një analizë të...me shume »

25 Pri 2015 / 11 Komente
Ekonomi
Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Guvernatori Sejko: Sfidë rigjallërimi i kreditimit

Sfida kyçe për ekonominë shqiptare mbetet kreditimi i ekonomisë. Për këtë kanë qenë në unison guvernatori i Bankës...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Guvernatori i BSH: Masa në rast se Greqia del nga euro, në 2015 rritja ekonomike 3%

Banka e Shqipërisë ka marrë gjithë masat e nevojshme për skenarin e mundshëm të daljes së Greqisë nga...me shume »

23 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Bota&Rajoni
Motoristët

“Ëngjëjt e Ferrit” udhëtim nga Moska në Berlin, ‘provokim’ (VIDEO)

Një grup motoristësh rus, të famshëm për patriotizmin e tyre,...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Gordana Jankullovska

Ministrja maqedonase nuk ndalet, i quan shqiptarët indianë dhe fis i egër

Ministrja e Brendshme, Gordana Jankullovska në bisedën me shefin e...me shume »

25 Pri 2015 / 11 Komente
Kosova
Halil Matoshi

Matoshi: Fatos Klosi tregoi të vërtetën se si u shkatërrua kosovari

Analisti kosovar Halil Matoshi është shprehur se Fatos Klosi ka treguar një të vërtetë, kur foli...me shume »

25 Pri 2015 / 5 Komente
Portofol

Pejë, qytetarja gjen mbi 1.000 euro dhe i dorëzon në Polici (VIDEO)

Edhe pse në kushte të pafavorshme ekonomike, një qytetare nga Peja që jeton në asistencë bashkë...me shume »

25 Pri 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
hollandezja

Ditën funksionare banke, natën prostitutë sadomazokiste

Banka Qendrore Holandeze ka pushuar nga puna një punonjëse         40-vjeçare,...me shume »

23 Pri 2015 / 1 Koment
Xhemal Halili, aktualisht në moshën 90-vjeçare

Xhemal Halili: Nuk i doja nuset e Partisë, preferova të rri beqar

Historia e 90-vjeçarit nga fshati Vlash, që nuk u martua...me shume »

21 Pri 2015 / 2 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy