PSIKOLOGJIA   Birra Korca
GRAZIA   Lotaria Kombetare
Eagle
Aktualitet

Zyrtaret e bankës. Fshehën vjedhjen, pranga 7 numëruesve të parave

Banka e Shqiperise

09:04 am | Prokuroria arreston inventarizuesit e Thesarit: Numëruan dy herë paratë dhe firmosën “janë në rregull”. Kutitë e prekura dukeshin...

me shume »

30 Gus 2014/6 Komente
Argument

Erion Veliaj dasmë me 1 mijë të ftuar në kala

ERJON VELIAJ ME BASHKESHORTEN AJOLA XOXA (MAJTAS) FAQJA E PARE E “PANORAMA PLUS”

09:20 am | Detajet e dasmës me rreth 1 000 të ftuar në Kalanë e Gjirokastrës.Pas 10 vitesh lidhje dhe 4... me shume »

30 Gus 2014/12 Komente
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC

Hotel Prestige

Renzi i përgjigjet The Economist… me një akullore

30 Gus 2014/Nuk ka Komente/me shume »

Qeni i trishtuar? Jo më,pas këtij ngushëllimi!

30 Gus 2014/Nuk ka Komente/me shume »
Politike
Merkel dhe Rama

Rama: Kancelarja Merkel konfirmoi vizitën në Tiranë. Nuk bëhemi ‘babysitter’ të opozitës

Kryeministri Rama konfirmoi dje nga Berlini vizitën që Kancelarja gjermane Angela Merkel do të bëjë në Shqipëri. “Jo...me shume »

30 Gus 2014 / Nuk ka Komente
Komisioni i Ligjeve

Maxhoranca rrëzon 5 dekretet e Nishanit

Maxhoranca rrëzon në një kohë rekord pesë dekrete të Presidentit Bujar Nishani. Komisioni i Ligjeve dhe ai i...me shume »

30 Gus 2014 / 2 Komente
Fatos Klosi

S’deklaruan pasurinë, gjobë Fatos Klosit dhe 6 zyrtarëve

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka gjobitur dje me 100 mijë lekë gjashtë zyrtarë...me shume »

30 Gus 2014 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy