GRAZIA   UNION Bank
Lotaria Kombetare  
Aktualitet

Kodi Rrugor, makinat me timon anglez nuk do ndalohen

Ministri i Transporteve Haxhinasto

09:20 am | Maxhoranca ka miratuar dje ndryshimet e reja në Kodin Rrugor, në të cilin shkelja e semaforit do të ndëshkohet me 20 deri në 30 mijë lekë gjobë. Kodi Rrugor u miratua dje me 84 vota pro dhe asnjë... me shume »

19 Dhj 2014/Nuk ka Komente
Argument

Ndryshon skema e shpërblimit, ja kategoritë që do përfitojnë

Rama gjate fjales ne seance

09:00 am | UPADTE/ Qeveria ka gjetur një skemë unike, ku pjesa dërrmuese e administratës nuk do të marrë shpërblim për festat e fundvitit. Vendimi ishte gati që një ditë më parë, por qeveria, e cila u mblodh pa Ramën, nuk... me shume »

19 Dhj 2014/45 Komente
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC

abissnet

Hotel Prestige
Politike
Ish-zv.ministrja e Mjedisit, Diana Bejko

Shkarkimi për dritat, Bejko: Pres të sqaroj Kryeministrin

Zv.ministrja e Mjedisit, Diana Bejko, e liruar nga detyra dy ditë më parë nga Këshilli i Ministrave, shprehet...me shume »

19 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Kryeministri-Edi-Rama,-duke-folur-gjate-nje-seance-parlamentare,-ku-jane-votuar-me-84-vota-ndryshimet-ne-Kodin-Penal

Universitetet, Rama: Me çdo kosto do garantojmë cilësinë

Universitetet shtetërore dhe ato private do t’i nënshtrohen sfidës së radhës, asaj të përballjes me vlerësimin e kritereve...me shume »

19 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Presidenti Bujar Nishani

Ligji, Këshill emërimesh pranë Nishanit

Parlamenti miratoi dje me 84 vota ndryshimet në ligjin për organizimin dhe funksionimin e Gjykatës së Lartë. Me...me shume »

19 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Bota&Rajoni
Polica ne vendin e ngjarjes

Australi, tetë fëmijë të therur me thikë. Policia: S’ka lidhje me terrorizmin

Tetë fëmijë janë gjetur të therur në Australi, nderkohe qe...me shume »

19 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Festimet ne Kube

Normalizohen marrëdhëniet SHBA-Kubë

Lidhjet tregtare dhe ekonomike mes Shteteve të Bashkuara dhe Kubës...me shume »

18 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Kosova
thaci mustafa

Qeveria e Kosovës miraton pr/ligjin: Kosovarët jo më në luftëra të huaja

Qeveria e Kosovës miratoi sot Projektligjin që parandalon qytetarët të marrin pjesë...me shume »

19 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Enver Hoxhaj, ministri i Jashtëm i Kosovës

Hoxhaj: Nuk dihet kush e zëvendëson Thaçin në 2016

“Mendoj që kjo është një pyetje e cila mund të gjej përgjigje...me shume »

18 Dhj 2014 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
Manifestimi-nxenes

Pogradeci, portokalli kundër dhunës

Dikush, me përvojën e hidhur të dhunës mbi shpinë ka...me shume »

15 Dhj 2014 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy