Dokumentari i Elvana Gjatës, zbulohet detaji që s’duhet të kapte kamera

SHPËRNDAJE

Në ekranin e “Top Channel” u shfaq një dokumentar kushtuar jetës personale dhe profesionale të një prej këngëtareve të njohura për publikun shqiptar, Elvana Gjatës.

Gjatë transmetimit të dokumentarit, Elvana zbuloi disa detaje personale si, fakti që miqtë më të mirë e thërrasin Ela, personi më të cilin mund të flasë për gjithçka është motra e saj, si dhe ushqimet e saj të preferuara janë vetëm ato që gatuan mamaja e saj.

 

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dokumentari-i-elvana-gjates-zbulohet-detaji-qe-sduhet-te-kapte-kamera/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.