GRAZIA   UNION Bank   Miele Albania
Lotaria Kombetare  
Aktualitet

Për grabitje. Kërcënohet me armë në kokë vajza e ministrit

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço

09:10 am | Dy persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të grabisin vajzën e ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço. Ngjarja ka ndodhur më datë 12 nëntor 2014 në shkallët e pallatit, në rrugën “Sami Frashëri”, te zona e hyrjes së ish-Bllokut.... me shume »

27 nën 2014/5 Komente
Argument

PD me 31 amendamente për premtimet e PS në fushatë, Rama i rrëzon: Shkatërrojnë Shqipërinë

RAMA DJE GJATE AKSIONIT PER ENERGJINE (MAJTAS) BERISHA NE MBLEDHJEN E GRUPIT TE PD

09:15 am | “Kuvendi paralel” i Partisë Demokratike ka diskutuar dje 31 amendamentet për buxhetin e shtetit për vitin 2015.Por pavarësisht se mbledhja është zhvilluar në ambientet e selisë së PD, ra në sy mungesa e kryetarit Lulzim Basha. Mbledhja është... me shume »

27 nën 2014/3 Komente
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC
abissnet
Hotel Prestige

Gazeta Panorama Alexa toolbar
Njoftime pune nga gazeta Panorama
Politike
konf-kryetar26.11.14

Kuvendi nis reformën në Drejtësi

Parlamenti do të miratojë sot në seancë plenare ngritjen e komisionit të posaçëm për reformën në sistemin e...me shume »

27 nën 2014 / Nuk ka Komente
Jo-komunizmit

Hapja e dosjeve, mbështetje nga Idrizi e Doda

Dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë mbështetin projektligjin e lustracionit. Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe demokratja Mesila...me shume »

27 nën 2014 / Nuk ka Komente
Romana Vlahutin

“Shqipëria duhet të fokusohet te reformat e mëdha”

Duke e konsideruar pozicionin e saj si ambasadore e BE-së në Shqipëri si një nga punët më interesante...me shume »

27 nën 2014 / Nuk ka Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy