Birra Korca  
 
   
 
AK Invest
Te Stela

Pas deklaratës së ish-kryeministrit Berisha se me 5 mijë protestues në shesh mund të rrëzojë Ramën ka reaguar avokat Spartak Ngjela, duke e quajtur këtë...

Ish kryeministri Sali Berisha tha gjatë një interviste në ABC NEWS se me 5-10 mijë qytetarë në Bulevard mund ta rrëzojë Edi Ramën nga pushteti. Sipas...

Në pak ditë mes Rusisë dhe SHBA-ve janë shënuar dy incidente ajrore që mund të sillnin dhe ndonjë konflikt ushtarak mes dy vendeve më të...
  Albtelekom  

Aktualitet

09:51 Elton Çiça, 36-vjeçari i cili mbeti i ekzekutuar mbrëmë me dy plumba në kokë në një lokal në Tiranë, në momentin që ka ndodhur...

Argument

08:37 Një çift shqiptarësh janë shoqëruar në polici, pasi fqinjët i kanë denoncuar sepse panë se ata kishin therur një dele në oborrin e shtëpisë...

Panorama Plus

Modelja e re dhe bukuroshe, e cila i vodhi zemrën këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra Destani, pret që për pak kohë të bëhet nënë...

“Diçka e bukur po vjen” ishte diçitura e fotos që ka postuar aktori Amos Zaharia në rrjetet sociale, pjesë e së cilës janë edhe dy...

Të shkruash për të është sikur të nisësh një histori më vete. Të gjithë e kanë njohur si emër, por shumë pak si figurë. Ishte...

Prej disa kohësh po përhapet lajmi se biondja seksi dhe portieri i Partizanit janë duke shijuar një histori dashurie. Çiljeta dhe Albani mund të jenë...

Politike

12:29 Në vijim të akzuave për mungesë totale transparence dhe skemat e korrupsionit që zbaton kryeministri Rama për të favorizuar apo shpërblyer njerëzit e vet,...

Ne Fokus

14:00 Rikonstruksioni i sheshit “Skënderbeu” në qytetin e Kukësit tashmë ka përfunduar. Për këtë qëllim, investimi i kryer arriti në rreth 130 milionë lekë. Punimet...

Ekonomi

13:11 Qeveria ka miratuar sot paketën e ndryshimeve që lehtëson aktivitetin e fermerëve. Në një deklaratë për mediat, ministri i Financave, Arben Ahmetaj publikoi ndryshimet...

Sport

13:08 Nisur nga penalltia e fundit që përfitoi Skënderbeu ndaj Bylisit, përballje që u gjykua nga arbitri Eldorian Hamiti, drejtori i përgjithshëm i Partizanit përmes...

Kronike

13:19 Janë shoqëruar rreth 10 persona në Polici për tentativën e grabitjes së banesës së biznesmenit në qytetin e Shkodrës, Sabah Rrashketa. Të shoqëruarit pasi janë...

Kulture

14:06 Tashmë Blinishti ka shenjtin e vet. Lumnimi i 38 martirëve shqiptarë të kishës katolike është pritur me gëzim nga banorët e fshatit të Blinishtit...

Kosova

12:17 Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi thotë se liberalizimi i vizave me zonën Schengen është çështje orësh pasi, Kosova i ka plotësuar të...

Une Gruaja

12:29 Buka e Pashkës Buka e Pashkës Përbërësit: 400 gr miell, 200 ml qumësht të plotë, 50 gr sheqer kaf, gjysmë bustine maja për bukë, 50...

Speciale

17:10 Shoqëria civile, teksa nuk arriti të futej në dëgjesën e organizuar sot për prezantimin e projektit të stadiumit të ri në Tiranë, e ka...

Sociale

14:11 Kreu i Bashkisë së Tiranës ka premtuar zgjidhjen e problemit të kartës së studentëve brenda këtij vitit. Erjon Veliaj duke folur gjatë një takim me...

Bota & Rajoni

14:24 Celula e ISIS-it që vrau 132 persona vitin e kaluar në Paris po planifikonin që të kryenin sulme të ngjashme dhe në Britani dhe...

Dossier

10:00 Piktori dhe arkitekti Maks Velo tregon dashurinë e ndaluar për francezen Odile Daniel. Edhe pse ajo donte të martohej me të, Velo e dinte...