MOSHAT U-19/ Ngecin Partizani dhe Tirana, Shkëndija e pandalshme. Apolonia surprizë në grupin B

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 7, 2019 | 18:38


MOSHAT U-19/ Ngecin Partizani dhe Tirana, Shkëndija e pandalshme. Apolonia surprizë në grupin B

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së katërt, në të dyja grupet A dhe B, si dhe javën e dytë në Kategorinë e Parë. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

Capturejj hh dd ss

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

44

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

55

KATEGORIA E PARË / U-19:

66

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com