Një post i ri zyrtar për Rihanna-n, tani ambasadore nga Barbados

SHPËRNDAJE

Këngëtarja me famë botërore Rihanna është shprehur se është shumë krenare për veten e saj, pasi mori një rol të ri ambasadorësh nga qeveria e Barbados.

Rihanna-768x479

Artistja, emri i të cilës është Robyn Rihanna Fenty, u emërua “Ambasadore e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë” për vendin e saj të enjten. BBC shkruan se roli përfshin promovimin e arsimit, turizmit dhe investimeve.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nje-post-i-ri-zyrtar-per-rihanna-n-tani-ambasadore-nga-barbados/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.