LAJM I FUNDIT/ Arbitri i derbit, zbulohet kush vendos drejtësi te Partizani-Tirana

May 13, 2021 | 10:02
SHPËRNDAJE

Sot në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit midis Partizanit dhe Tiranës në stadiumin “AIR Albania” e vlefshme për javën e 33 të Kategorisë Superiore.

Hamiti derbi

“Panorama Sport” mëson se arbitri kryesor që do të vendosi drejtësi për këtë supersfidë do të jetë gjyqtari i FIFA-s, Eldorian Hamiti.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/