Arbitri i derbit, zbulohet kush vendos drejtësi te Partizani-Tirana

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 13, 2021 | 13:44


Arbitri i derbit, zbulohet kush vendos drejtësi te Partizani-Tirana

Sot në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit midis Partizanit dhe Tiranës në stadiumin “AIR Albania” e vlefshme për javën e 33 të Kategorisë Superiore.

Hamiti derbi

“Panorama Sport” mëson se arbitri kryesor që do të vendosi drejtësi për këtë supersfidë do të jetë gjyqtari i FIFA-s, Eldorian Hamiti.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/