VIDEOLAJM/ IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme. Ja momenti i shpërthimit

| 21:19
SHPËRNDAJE
 

Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sekondash me shpërthim të komanduar nga IKMT.

Pallati në lagjen nr. 7 në qytetin bregdetar u dëmtua shumë nga tërmeti i 26 nëntorit dhe pas ekspertizës rezultoi se paraqiste rrezikshmëri të madhe.

Për prishjen e këtij objekti, IKMT hapi 350 vrima dhe përdori 8.5 kilograme lëndë eksplozive c4.

Në pamjet e siguruara nga Panorama.al shihet momenti kur ndërtesa shkatërrohet brenda pak sekondash.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.