Elvana thumbon Florin? “U ktheva nga shpella ku isha izoluar”

SHPËRNDAJE

Ka rreth dy vite që i ka munguar ekranit shqiptar, pasi ka vijuar karrierën e saj muzikore përtej oqeanit. Bëhet fjalë për këngëtaren Elvana Gjata, e cila para pak ditësh festoi ditëlindjen.

Por dhuratën më të mirë për ditëlindje ajo ua dhuroi 100 të ftuarve specialë në një recital me këngën e albumit të saj të ri.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/elvana-thumbon-florin-u-ktheva-nga-shpella-ku-isha-izoluar/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPasuria 1.4 milionë euro e sekuestruar në Lezhë, e ish-të dashurit të Viola Spiros dhe...
Artikulli tjetërPlot 443 trëndafila për yllin e televizionit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.