Do të jetojnë në Kosovë? Babai i Rita Orës zbulon se kanë blerë shtëpi në Prishtinë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Edhe pse është larguar në një moshë shumë të vogël nga vendlindja, këngëtarja Rita Ora ka treguar gjithmonë me krenari dhe se ka harruar asnjëherë origjinën e saj.

rita family

Së fundmi, babai i këngëtares me famë botërore Besnik Ora ka zbuluar nëpërmjet rrjeteve sociale se kanë blerë shtëpi në Kosovë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/do-te-jetojne-ne-kosove-babai-i-rita-ores-zbulon-se-kane-blere-shtepi-ne-prishtine-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPlane për fundjavën? Shikoni si do jetë moti, zonat ku priten reshje, kurse temperaturat...
Artikulli tjetërGAFA/ Izraeli kalon nga VIP-at, por aeroporti jonë injoron Shqipërinë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.