Artan Imami sjell gjithë familjen për të parë Teatrin e ri

SHPËRNDAJE

Aktori i njohur Artan Imami erdhi në inaugurimin e Teatrit të ri, të pagëzuar me emrin “Turbina”, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe nga vajza e tyre e vogël. Ai ka qenë që në fillim pro shembjes së Teatrit Kombëtar.

laert

 

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/artan-imami-sjell-gjithe-familjen-per-te-pare-teatrin-e-ri/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.