Armina Mevlani publikon pamjet dhe zbulon fansen e saj më të madhe, ja kush është

| 14:04
SHPËRNDAJE
 

Armina Mevlani është një nga blogeret shqiptare më të famshme dhe më të ndjekura.

Ajo numëron në rrjetin e saj social Instagram rreth 1.6 milionë ndjekës.

Por kur është fansja e saj më e madhe dhe që e ndjek më shumë?

Armina Mevlani zbuloi se është pikërisht nëna e saj.

Blogerja publikoi pamje ku e ëma shihet duke e ndjekur teksa ajo po bënte një video lajm në Instagram.

“Fansja ime numër një, mami”– shkroi Armina Mevlani krahas pamjeve.

/Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.