Afërdita dhe Çiljeta në shoqërinë e njëra-tjetrës, fotot nga krevati na tregojnë gjithçka

SHPËRNDAJE

Pas udhëtimeve të shumta në vende të ndryshme të botës, Afërdita Dreshaj ka vendosur që të vijë edhe në Shqipëri.

ciljetaaferdita

Ajo ka pak ditë që ndodhet në Tiranë dhe mesa duket është pritur mjaft mirë nga shoqëria e saj këtu.

Pas pritjes me këngë popullore që i bëri moderatori i njohur Ermal Mamaqi, këngëtarja ka kaluar një mbrëmje në shoqërinë e mikeshave.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/aferdita-dhe-ciljeta-ne-shoqerine-e-njera-tjetres-fotot-nga-krevati-na-tregojne-gjithcka/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.