Zbulohet axhenda, mësoni përballjet e javës së 25 të Kategorisë Superiore

Mar 13, 2021 | 18:57
SHPËRNDAJE

Kategoria Superiore do të rikthehet të luhet pas ndeshjeve të mesjavës së fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë, teksa në javën e 25 do të luhen, 4 sfida ditën e dielë dhe një takim ditën e hënë.

Kategoria Superiore 2020

Të dielën do të luhet me fillim nga ora 13:00, Bylis-Kukësi, Kastrioti-Vllaznia dhe Laçi-Tirana, dhe në orën 16:00 do të luhet kryendeshja e javës së 25, Partizani-Teuta. Ndërsa të hënën me fillim nga ora 13:00, do të luhet sfida e mbijetesës midis Apolonisë dhe Skënderbeut.

SFIDAT E JAVËS SË 25 TË KATEGORISË SUPERIORE –

E dielë, 21 mars 2021 –

BYLIS-TEUTA | 13:00

KASTRIOTI-VLLAZNIA |13:00

LAÇI-TIRANA | 13:00

PARTIZANI-TEUTA | 16:00

E hënë, 22 mars 2021 –

APOLONIA-SKËNDERBEU | 13:00

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/