Xhensila publikon videon romantike me Besin, ja çfarë i dhuron aktori

SHPËRNDAJE

Ata janë një ndër çiftet më të dashura dhe më të komentuara të showbizzit shqiptar. bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku, të cilët janë prindër të një vajze, Ajka.

besi xhensila

Ata të dy nuk ngurrojnë që ta shprehin dashurinë për njëri-tjetrin, madje edhe publikisht.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/xhensila-publikon-videon-romantike-me-besin-ja-cfare-i-dhuron-aktori/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakGafat e merkatos, portieri i merr Luftëtarit 10 mijë euro
Artikulli tjetërShoqata me emrin e të atit rekrutonte vajza për prostitucion/ Artistët në mbështetje të Elton Dedës: Zhduke këtë paturpësi!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.