8 Shtator, 2018

Xhensila publikon videon romantike me Besin, ja çfarë i dhuron aktori

Ata janë një ndër çiftet më të dashura dhe më të komentuara të showbizzit shqiptar. bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku, të cilët janë prindër të një vajze, Ajka.

Ata të dy nuk ngurrojnë që ta shprehin dashurinë për njëri-tjetrin, madje edhe publikisht. Së fundmi Xhensila ka postuar në “Instastory” një video mjaft romantike të tyre.

Teksa ajo filmon një video, bashkëshorti i saj bën gjestin romantik duke i dhuruar asaj dy karafilë dhe këngëtarja e lumtur afrohet t’i dhurojë atij një puthje.

Panorama Plus