VIDEOLAJM/ Kerry del me Ramën në këmbë, takon qytetarët në bulevard

SHPËRNDAJE

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, pas takimit me Ramën ka dalë në këmbë në bulevard dhe ka gjetur kohën që të takohet edhe me qytetarët në afërsi të Kryesisë së Kuvendit.

Kerry, i cili u shoqërua nga Rama, pasi takoi qytetarët në bulevard dhe pasi mbajti një fëmijë në krah, u drejtua në këmbë drejt hotel “Rogner” për të takuar kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

3 KOMENTET

Comments are closed.