VIDEO/ Zjarrfikësi sirian shpërthen në lot pasi nxjerr një foshnje të gjallë nga gërmadha

| 19:55
SHPËRNDAJE

Kjo është videoja që ka prekur me miliona njerëz në mbarë botën. Një punonjës i ekipeve të shpëtimit në Siri shpërthen në lot teksa nxjerr një foshnje të gjallë nga gërmadhat pas bombardimeve.

Foshnja thuhet se është vetëm 30 muajshe dhe u gjet e gjallë nga vullnetari Abu Kifah. Videoja preku edhe prezantuesen e BBC-së gjatë raportimit të lajmit, e cila shpërtheu në lot gjithashtu.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.