VIDEO/ “Ti je gjysma e zemrës sime”, presidenti filipinas këngë dashurie për Trump

| 12:17
SHPËRNDAJE

Presidenti Rodrigo Duterte i ka dedikuar nje këngë dashurie filipinase presidentot amerikan Donald Trump.

trump1

Mediat e huaja raportojne se ai gjatë një darke zyrtare në Manila për liderët botërorë të pranishëm, rrembeu mikrofinin dhe kendoi kengen, te cilen më vonë tha se e këndoi nën urdhrat e Donald Trump.

Një prej vargjeve të këngës thotë: Ti je drita e botës, gjysma e zemrës sime. Pas këngës, Duterte sqaroi se e bëri këtë pasi u urdhërua nga komandanti i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.