VIDEO/ Mbushi sot 61-vjeç, aktorët e Teatrit Kombëtar surprizojnë Naun Shundin

| 22:46
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur, Naun Shundi, bëri sot 61-vjeç, ndërsa kolegët e tij e kanë suprizuar duke e pritur me këngë në skenën e Teatrit Kombëtar.

Sikurse mund të shihet edhe nga video, aktorët urojnë të gjithë njëzëri Shundin, i cili duket falënderues për surprizën e këndshme.

naun shundi ditelindja

Naun Shundi është një ndër aktorët të cilët protestuan për javë me radhë kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, godinë e cila vijon të qëndrojë në “këmbë” edhe pas tërmeteve që goditën vendin.

Mbushi sot 61-vjeç, aktorët e Teatrit Kombëtar surprizojnë Naun Shundin on Vidnews.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.