VIDEO/ Kërcasin stolat kokës, rikthehen skenat e dhunës në stadiumet shqiptare

Dec 14, 2021 | 14:47
SHPËRNDAJE

Rikthehet dhuna në stadiumet shqiptare, ku në ndeshjen Laçi-Tirana, e vlefshme për takimin e fundit të javës së 13-të në Kategorinë Superiore dy tifozeritë kanë krijuar skena dhune.

SHERRI 1

Të dyja tifozeritë filluan duke goditur njëri-tjetrin me stola, ku nuk munguan dhe personat që donin të hiqnin barrierën e hekurit që ndan dy anët e tifozerisë.

 Një akt i shëmtar ku përsëri rikthehen aktet e dhunës në ndeshjet e kampionatit dhe stadiumet shqiptare.

PANORAMASPORT.AL
© Panorama.al

Te lidhura