VIDEO/ Ja si i këndon dashurisë me çifteli, deputeti ‘zemërthyer’ i LSI-së

SHPËRNDAJE

Parlamenti shqiptare është etiketuar si një vend i mbushur me kriminelë dhe të korruptuar.

Deputeti Ylli Shehu
Deputeti Ylli Shehu

Por ka edhe nga ata deputetë që nuk janë as kriminelë dhe as të korruptuar.

Ylli Shehu, ish deputet i Partisë Republikane, tani në Lëvizjen Socialiste për Integrim, duket se është një talent i vërtetë në këngë.

Ai e përdor mjaft mirë çiftelinë dhe i këndon dashurisë.


ylli Shehu me cifteli by Gazeta_Panorama

Te lidhura

 

8 KOMENTET

Comments are closed.