VIDEO-FOTO/ Modelja nxjerr në shitje virgjërinë: Dua të bëj nënën krenare

SHPËRNDAJE

Modelja e njohur nga Azerbajxhani Mahbuba Mammadzada, ka deklaruar se ka nxjerrë në shitje virgjërinë përmes agjencisë “Cinderella Escorts”.

Ajo është shprehur se i duhen para për të blerë një shtëpi të re për nënën e saj e cila ka sakrifikuar aq shumë për të, të financojë studimet jashtë vendit dhe të udhëtojë në botë.

0_CEN-ModelVirginity-16

“Mamaja ka bërë gjithçka për mua. Tani është radha ime. Dua ta që ajo të jetë krenare për mua”, citohet bukuroshja nga “Daily Mail”.

0_CEN-ModelVirginity-15

23-vjeçarja është shprehur se shpreson ta shesë virgjërinë e saj për të paktën 100.000 euro.

0_CEN-ModelVirginity-17

PANORAMA

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.