VIDEO/ Festa +18 e tifozeve italiane, dalin topless pas triumfit të të kaltërve

Jul 12, 2021 | 12:47
SHPËRNDAJE

Pas fitimit të kampionatit Europian që zgjaste prej 53 vitesh, kombëtarja dhe tifozët italianë nuk e përmbajtën festën e tyre. Menjëherë pas sfidës fansat e “axurrëve” zbarkuan në sheshet kryesore të qyteteve italiane për të festuar këtë moment e cila do të mbahet mend gjatë në memorien e tyre.

pjimage (3)

Në rrugët e qyteteve italiane shihen makina të shumta dhe njerëz të inkuadruar në rrugë duke bërë festë të shfrenuar. Në dy pamje që janë bërë menjëherë virale ëshrë një vajzë e cila po ecën me makinë ku ka dalë topless.

Gjithashtu edhe një vajzë tjetër e cila në mes të turmës së njerëzve ka ngritur bluzën e saj duke dalë topless. Festë e shfrenuar për një Itali e cila aktualisht është një kampione Europe.

Tifozja italiane del topless on Vidnews.

Tifozja italiane del topless on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura