VIDEO/ “Dikush po pret në shtëpi”, policia bën zbulimin e frikshëm pranë Saukut, nxjerr videon. Çfarë ndodhi natën

SHPËRNDAJE

Policia Rrugore ushtroi edhe kete fundjave kontrolle me Radar për të parandaluar shpejtësine tej normave te lejuara. Ne zonen nga Sauku deri tek Tegu, u pikasen dhe ndaluan makina qe ecnin me 140- 173 Km/ore. 

“Drejtues mjetesh qe abuzojne duke perdorur makinen si ✈ ,

Per 180 minuta kontroll me radar duke i monitoruar nga mbikalimi u konstatuan 14 raste te shpejtesise tej normave te lejuara qe varionin nga 140 km/h deri ne 173 km/h.

Radari dhe Polici Rrugor dërguan në OASH 14 drejtues mjetesh, por shkuan shendoshe ne 🏡🏡🏡 prane familjes megjithese pa patente.

Shpejtësi ✈gati dy here me shume se tabela është rrezik potencial për aksident🚑🚑

Radari dhe polici rrugor 🚔 ne keto raste 👍👍👍

Drejtues mjetesh:

Stop shpejtesise fluturuese para se aksidenti tju ndalojë juve

Gjithmone kujtoni: Qarkullojmë më ngadalë për të jetuar më gjatë.

Drejto automjetin duke respektuar rregullat e qarkullimit rrugorë; dikush po pret në shtëpi.

Bindjuni policisë rrugore; ndiqni rregullat e trafikut për të shmangur aksidentet.

Jeta eshte e shtrenjte, mbrojeni ate”, shkruan policia ne nje postim ne FB.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.