VIDEO/ Barcelona zhgënjen pa Mesin, Levante e mposht në Kupë

| 23:51
SHPËRNDAJE

Barcelona është mposhtur nga Levante me rezultatin 2-1 në aktin e parë të Kupës së Spanjës. Me ndryshime të shumta në formacion, skuadra e Valverdes nuk është impenjuar maksimalisht ndaj klubit ku bën pjesë edhe Armando Sadiku si dhe futbollisti me origjinë shqiptare Ensi Bardhi. Mesi me shokë u lanë pushimë në sfidën e sotme, teksa nuk mungoi debutuesi Murijo.

4ZEaCsx4

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 2-0 të vendasve, teksa Kabako dhe Majoral shënuan në minutën e 4-t dhe 18-të. Pesë minuta nga fundi Kutinjo ngushtoi diferencën nga pika e bardhë e penalltisë, duke lënë gjithçka të hapur në takimin e kthimit.

 

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.