“U mashtrove pa asnjë qëndresë”, Zylfie Haklaj i përgjigjet të dashurës së Izetit: Berishës do i them…

SHPËRNDAJE

“Ti Zylfie Haklaj, u mashtrove pa asnjë qëndrese, kundër njeriut që shkatërroi jetën për të mos të tradhtuar.. Gjyqi do bëhet! Asnjë s’do kursehet!”, këto akuza adresoi e dashura e Izet Haxhisë në një postim në Facebook.

Pas këtyre akzuze ka ardhur dhe një reagim nga vetë Zylfie Haklaj e cila shkruan se grave me dy burra nuk u kthen përgjigje.

zylfie hakja;

Postimi i plotë

Qenet le te lehin karvani shkon perpara.

Une grave me dy burra nuk do tju kethej pergjigje, por Sali Berishes do ti them qe sado qe te perpiqet te na largoje nga e vertea, nuk do ja arrish dot qellimit. Jemi te vendosur ta cojme deri ne fund. Nuk do te merrem me mbetjet e tua. Rrjedha e lumit eshte qarte, e kthellet, kuptohet qe lumi ka zigzaket dhe llumet e veta qe do te menjanohet gjate rrugetimit, por eshte i destinuar te shkoje ne destinacionin e caktuar.

zylfie haklaj

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.