U aludua se po niste një lidhje të re, Viola Spiro ua mbyll gojën të gjithëve me këtë foto

SHPËRNDAJE

Viola Spiro postoi dje në Instagram një fotografi ku shihej me të motrën dhe një një djalë. Fotografia bëri xhiron e rrjeteve sociale dhe u aludua se moderatorja sportive kishte nisur një lidhje të re pas arrestimit të të dashurit të saj Valentin Selaj. Mjaftoi vetëm prania e Violës në këtë foto për të nisur disa lajmeve, edhe pse Petrula vazhdimisht poston në rrjete sociale foto me të dashurin e saj Marin Blushin

Viola ka reaguar duke u treguar të gjithëve se personi për të cilin mediat po flasin është i dashuri i motrës së saj Petrulës, ndërsa postuar një foto të çiftit duke u puthur. Në këtë mënyrë ajo iu ka mbyllur gojën të gjithëve atyre që kishin filluar të hamendësonin.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShkurtohen procedurat, dokumentet që merren nga noteri për shitjen e makinave dhe shtëpive
Artikulli tjetërHalili nuk mjafton, Kamza merr ish-portierin e Tiranës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.