“Ti bën lekë me b*th”, Françeska Jaçe nuk ia lë “mangët” komentuesit: Pse jo, edhe me…

SHPËRNDAJE

Ajo është një nga vajzat më seksi dhe më të përfolurat e showbizit shqiptar. Është fjala për ish-banoren e “Big Brother”, Franceska Jaçe.

franceska

Francçeska gëzon super forma trupore dhe jo rrallë herë i ekspozon edhe për të gjithë ndjekësi e saj në profilin e “Instagram”-it.

Fotografitë e saj seksi dhe mjaft provokuese marrin me mijëra pëlqime dhe me qindra komente, ku vihen re si pozitive ashtu edhe negative.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ti-i-ben-leket-me-bth-ja-si-i-pergjigjet-franceska-jace-komentueses-edhe-me-pse-jo-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.