Të kapur për dore, Dojna Mema poston foton me të dashurin misterioz dhe zbulon tre kriteret për përzgjedhjen e mashkullit

| 14:49
SHPËRNDAJE
 

Dojna Mema e ka mbajtur jetën e saj sentimentale shumë private.

Por sot, ka vendosur të na zbulojë disa detaje duke treguar që në zemrën e saj është një mashkull.

Moderatorja e njohur pozoi e kapur për dore me partnerin e saj, por duke u siguruar që imazhi i tij të mos zbulohet.

Ndërsa dha edhe tre kritere, mbi bazën e të cilave një vajzë duhet të zgjedhë të dashurin e saj.

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.

P.s.: Kriteret e mësipërme nuk janë vendosur sipas rëndësisë 😜”- shkroi Dojna Mema, krahas fotove.

/Panoramaplus.al

   

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.