‘Sofia’ e Çanit lë ‘Zonë e lirë’, cila do ta zëvendësojë? (Foto)

| 13:18
SHPËRNDAJE

Këtë të premte, Çani bëri me dije se ‘Sofia’ do të largohet nga ‘Zonë e Lirë’.

Ai e falënderoi Xheni Brahajn për bashkëpunimin. Po cila do ta zëvendësojë? Duket se stafi i këtij emisionit nuk e ka gati ‘Sofi-në’ e rradhës.

Shkaku i largimit të saj nuk është bërë i ditur. Moderatori njoftoi se ka hapur audicionet për vajzën e re që do të zëvendësojë Xhenin.


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.