Shkon në 132 numri i të vdekurve në Greqi për shkak të koronavirusit

| 9:23
SHPËRNDAJE

Një 91-vjeçar  pozitiv me coronavirus  i trajtuar në Spitalin Sotiria ka ndërruar jetë. 

d7766f1f-7d39-4704-8a09-a5fc0ed21056

91 vjecari ka pasur  probleme me zemrën dhe ishte shtruar në spital që nga 7 prilli.

Edhe një tjetër 78-vjeçar në spitalin Evangelismos vdiq nga komplikimet nga koronavirusi.

Me vdekjet e fundit shkon në 132 numri i të vdekurve nga coronavirusi në Greqi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.