Rita Ora në krahët e boksierit, fansat e akuzojnë për prishje martese

SHPËRNDAJE

Rita Ora dhe Konor Mcgregor kanë qënë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpëndaheshin cmimet e modës në Britani natën e kaluar.

Ata kanë kaluar disa momente në shoqërinë e njëri tjetrit përgjatë mbrëmjes dhe madje kanë shkrepur edhe një foto së bashku.rita-2

Në foto Rita shfaqet tepër provokative duke kafshuar buzën dhe duke shkelur syrin, ndersa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “takim njohjeje”. Shumë persona në rrjetet sociale nuk e kanë pritur aspak mirë këtë foto dhe reagimet kanë qenë goxha kritike, sepse Mcgregor është i martuar dhe është edhe babai i një djali.rita-1

Irlandezi njihet si një burrë i devotshëm ndaj gruas së tij, me të cilën është që nga viti 2008. Prandaj e gjithë faji ka rënë mbi Ritën, e cila ende nuk ka dhënë asnjë deklaratë për këtë çështje, nese ka vërtet diçka mes të dyve apo bëhet fjalë vetëm për një keqkuptim.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.