Rita Ora në krahët e boksierit, fansat e akuzojnë për prishje martese

SHPËRNDAJE

Rita Ora dhe Konor Mcgregor kanë qënë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpëndaheshin cmimet e modës në Britani natën e kaluar.

Ata kanë kaluar disa momente në shoqërinë e njëri tjetrit përgjatë mbrëmjes dhe madje kanë shkrepur edhe një foto së bashku.rita-2

Në foto Rita shfaqet tepër provokative duke kafshuar buzën dhe duke shkelur syrin, ndersa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “takim njohjeje”. Shumë persona në rrjetet sociale nuk e kanë pritur aspak mirë këtë foto dhe reagimet kanë qenë goxha kritike, sepse Mcgregor është i martuar dhe është edhe babai i një djali.rita-1

Irlandezi njihet si një burrë i devotshëm ndaj gruas së tij, me të cilën është që nga viti 2008. Prandaj e gjithë faji ka rënë mbi Ritën, e cila ende nuk ka dhënë asnjë deklaratë për këtë çështje, nese ka vërtet diçka mes të dyve apo bëhet fjalë vetëm për një keqkuptim.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDeklarata e ish-presidentit Morati: Spaleti i njëjtë me Murinjon
Artikulli tjetërRrëfimi rënqethës i nënës së dhunuar me 5 fëmijë: Burri ka tentuar të më vrasë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.