Pritë pas mesnate/ Qëllohet me armë zjarri në ecje e sipër drejt makinës tip “Benz”

SHPËRNDAJE

Persona ende te paidentifikuar kane qelluar me arme zjarri ndaj nje automjeti tip “Benz”, ne Kruje.

Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur pas mesnate rreth ores 01:10, te dates 6 shtator, ne fshatin Bilaj ne Kruje. Per fat, nuk ka te lenduar.

policia-kruje
Informacion paraprak
Më datë 06.09.2018, rreth orës 01:10, në fshatin Bilaj, Krujë, në breg të lumit, persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit tip ‘Benz’, i cili drejtohej nga shtetasi B.H.
Nuk ka lëndime në njerëz. Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakReal Madrid shiti Ronaldon, por është një perandori të ardhurash. Ja shifrat
Artikulli tjetërPolicia thirrje tifozëve për ndeshjen ndaj Izraelit: 3 orë para në stadium

S'KA KOMENTE

Comments are closed.