Presidenti Meta shfaqet pranë detit në Ditën e Verës, ja mesazhi i kreut të shtetit nga Durrësi

Mar 14, 2021 | 13:33
SHPËRNDAJE

 

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë Ditë Vere në qytetin e Durrësit.

meta

Kreu i shtetit ka publikuar një foto nga qyteti bregdetar, ku ai shfaqet i relaksuar dhe i veshur me xhuboks xhins dhe këmishë të verdhë.

“Durrësi, përgjithmonë Pranverë!”, shkruan Meta. Më herët presidenti uroi Ditën e Verës, përmes një mesazhi ku shprehej: “Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm! Gëzuar Ditën e Verës!”

Kujtojmë që kreu i shtetit Meta ka dhënë edhe më herët mesazhe për një “pranverë kuqezi”, që sipas presidentit do të vijë me zgjedhjet e 25 prillit.

© Panorama.al

Te lidhura