Polici me drogë në Velipojë, Basha bën denoncimin e fortë: Mbrohej nga Habilajt, kurse tani…

SHPËRNDAJE

Kryedemokrati Lulzim Basha ka bere nje denoncim te forte lidhur me arrestimin e policit, si pjese e bandes se trafikut te droges, qe u arrestua sot ne operacionin e Vilunit.

Postimi i Bashes 

furgoni1

Burime të sigurta informojnë se:

“Prel Enriko Zyla ka qenë i dënuar për trafik dhe shpërndarje droge në Romë, Itali, dhe ka vuajtur dënimin në burgun e Rebibbias.

Partnerët e kanë ngritur disa herë këtë cështje, por personi ashtu si shumë të inkriminuar të tjerë në Polici mbrohej nga HABILAJT në kohën e TAHIRIT dhe pas ardhjes së FATMIR XHAFËS kaloi nën mbrojtjen dhe shërbimin e vëllait të XHAFËS, AGRONIT.”​

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.