Parashikimi i Horoskopit, datë 01 gusht 2020

| 0:20
SHPËRNDAJE
 

Dashi

Nuk do kërkoni asgjë tjetër sot përveç qëndrueshmërisë në jetën tuaj në çift. Puna e vazhdueshme e gjithë këtyre muajve do bëjë që të keni një rritje të konsiderueshme të financave.

Demi

Jeta në çift nuk do jetë aspak e mirë gjatë kësaj dite. Do keni debate të shumta me partnerin. Flisni dhe shprehini gjithçka sepse çekuilibrimi juaj mund të ndikojë dhe në financat së fundmi.

Binjakët

Do jeni shumë të zënë me zgjidhjen e një problemi familjar, nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur atij që keni në krah. Shpjegojani si është situata nëse nuk doni që ai të mërzitet.

Gaforrja

Pritet që dita e sotme të jetë shumë e qetë për të dashuruarit. Bashkëpunimi dhe komunikimi do jetë i mirë e nuk do përbëjë asnjë problem. Në planin financiar nuk duhet të luani shumë me shpenzimet.

Luani

Dashuria do e bëjë edhe më të bukur ditën sot. Do kaloni momente mjaft emocionuese  dhe nuk do doni të ndaheni për asnjë moment nga ai. Planifikoni një udhëtim sepse financat duken të jenë mirë.

Virgjëresha

Do e keni paksa të vështirë sot t’i qëndroni besnik personit që keni në krah. Do kërkoni më tepër liri, por kur ta humbni partnerin do ndiheni bosh. Mos u nxitoni! Kujdes me financat.

Peshorja

Jeta sentimentale e çifteve do jetë e mbrojtur gjatë kësaj dite. Do keni më shumë besim tek tjetri. Në planin financiar nuk ka ardhur ende momenti për të filluar shpenzime të mëdha.

Akrepi

Për të qenë të lumtur me partnerin duhet të bëni disa lëshime të vogla. Mos kërkoni gjithmonë që të dalë e juaja sepse do keni mosmarrëveshje. Financat nga ana tjetër do jenë të stabilizuara.

Shigjetari

Ata që janë në një lidhje do kenë surpriza të këndshme gjatë gjithë ditës. Partneri do ua bëjë qejfin për gjithçka, prandaj shfrytëzoni çdo moment. Mos shpenzoni pa menduar sa e keni buxhetin.

Bricjapi

Ambienti në çift do jetë shumë i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do kaloni më shumë kohë pranë atij që dashuroni dhe do i shprehni më tepër ndjenjat. Financat do kenë përmirësime të ndjeshme.

Ujori

Ata që janë çift më në fund do jenë të lumtur. Bashkëpunimi dhe komunikimi do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Në mbrëmje priten disa momente që nuk i keni menduar më parë. Financat janë duke u stabilizuar.

Peshqit

Do jeni më tepër xheloze sesa duhet sot dhe kjo mund të sjellë mosmarrëveshje me partnerin. Mos e teproni sepse çdo gjë e ka një kufi. Lëreni partnerin të shpjegohet.

 

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.